Kjendisene strømmet til

Paul hadde med seg en dobbeldekker buss som sto parkert utenfor, som reklame for sitt kommende album, The Boys of Dungeon Lane.

På Paul McCartneys andre og siste konsert på The Fonda Theatre (tidligere Music Box) i Los Angeles var det et enormt oppbud av celebriteter som kom for å se ham. Siden Ringo Starr jo bor i Los Angeles var det selvsagt at han møtte opp og støttet kameraten. Blant de andre celebre publikummerne ramser vi opp: Al Pacino, Anjelica Huston, Billie Eilish, Beck, Harrison Ford og kona Calista Flockhart, Christina Aguilera, Laura Dern, Lou Adler, Owen Wilson, Queen Latifah, Reese Witherspoon, Sabrina Carpenter, Seal, Sharon Osbourne, Steven Tyler og Taylor Swift.

Repertoaret var litt forskjellig fra dagen før.

Settlisten, slik den ser ut for bandet.

Vår danske venn fra The Beatles Again, Arno Guzek har publisert denne sammenlikningen av settlistene fra dag 1 og 2:

    1. Help!
    2. Coming Up
    3. Got to Get You Into My Life
    4. Let Me Roll It/Foxy Lady
    5. Getting Better
    6. Let ‘Em In
    7. My Valentine
    8. Nineteen Hundred and Eighty-Five
    9. Maybe I‘m Amazed kun dag 2
    10. I’ve Just Seen a Face
    11. From Me To You kun dag 2
    12. Every Night
    13. Love Me Do kun dag 1
    14. Blackbird
    15. Now And Then kun her på dag 1
    16. Something kun dag 2
    17. Band On The Run kun dag 2
    18. Ob-La-Di Ob-La-Da ble flyttet hit på dag 2
    19. Now and Then flyttet hit på dag 2
    20. Lady Madonna
    21. Flaming Pie kun dag 1
    22. Jet kun dag 1
    23. Ob-La-Di, Ob-La-Da kun dag 1
    24. Get Back
    25. Let It Be
    26. Hey Jude
    27. Golden Slumbers/Carry That Weight/The End (ekstranummer)

    Vi har også fått tak i en liste fra lydprøvene på dag 2:

    1. Introduksjon
    2. Ram On
    3. Lady Madonna
    4. Let ’em In
    5. Let Me Roll It
    6. Now and then
    7. Temporary secretary
    8. A Hard Day’s Night
    9. From Me To You

    En fransk avis, Le Parisien har skrevet at de regner med at McCartney kommer til å spille konserter i Europa mot slutten av året. Muligens har de kontakter blant arrangører som har fått tilbudet?